OFERTA SZKOLENIOWA

Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z ofertą Pracowni Jutr, która obejmuje prowadzenie warsztatów integracyjnych, coaching grupowy i indywidualny oraz szkolenia tematyczne.

   

     Team-building

     Szkolenia tematyczne

     Szkolenia dedykowane

   

Grupowe warsztaty coachingowe pozwalają odkryć potencjał grupy oraz wyzwolić nowe pokłady energii i motywacji do pracy. To idealny czas, aby oddać się głębokiej refleksji dotyczącej  twoich mocnych stron, a także odkryciu i transformacji ograniczeń, które oddalają Cię od osiągnięcia  zaplanowanego celu. W trakcie indywidualnych i grupowych sesji coachingowych podejmiesz ważne decyzje, które pomogą Ci osiągnąć sukces w życiu prywatnym i zawodowym.

Specjalizujemy się także w organizacji imprez integracyjnych, które każdorazowo dopasowujemy do oczekiwań i potrzeb klientów. Przygotowany przez nas program zabaw w charakterze team-building to idealna odmiana niebanalnej i kreatywnej integracji.

Prowadzimy szkolenia z zakresu możliwości finansowania projektów w ramach Funduszy Europejskich na lata 2014-2020. Posiadamy bogata wiedzę z zakresu zarządzania projektami UE oraz funkcjonowaniem sektora organizacji pozarządowych w Polsce.

Oferta Szkoleniowa_Fundacja Pracownia Jutr

 


 

 'Rubinowy Ogród Kobiet'

Inspirujące warsztaty wyjazdowe dla kobiet 

Termin: ​do ustalenia

Zapisy: do wyczerpania wolnych miejsc

Miejsce: Dębowiec / okolice Bielska - Białej

Grupa odbiorców: kobiety  

Weekendowy wyjazd szkoleniowy to moment zatrzymania i spojrzenia w głąb siebie.

Zapraszamy Cię na warsztaty dla kobiet, w pięknym otoczeniu gór, podczas których zadbamy o:

  • Twoje ciało (gimnastyka z elementami jogi, spacery),
  • Twoją duszę i rozwój (warsztaty coachingowe skoncentrowane na uwalnianiu kobiecości i potencjału w różnych sferach życia, głęboka relaksacja wieczorem),
  • Uwolnimy Twoje piękno (zabiegi kosmetyczne, sesja zdjęciowa).

To czas, aby pokochać swoje piękno, mądrość, odkryć swój potencjał, wyruszyć naprzód.

Zapraszamy do zapoznania się z programem szkolenia oraz regulaminem:

Rubinowy Ogród Kobiet_program

Rubinowy Ogród Kobiet_regulamin

 


 

BE-MASTER COACHING

 

- chcesz spełnić swoje marzenia, ale nie wiesz jak to zrobić lub brakuje Ci odwagi…

- starasz się i nie widzisz efektów swojej pracy…

- masz rodzinę, pracę, dom, a w środku towarzyszy Ci stałe uczucie pustki…

- realizowane cele nie przynoszą Ci spełnienia…

- nie potrafisz realizować swoich celów (zamiast pracy marzeń  jest rutyna, zamiast chudnąć tyjesz, zamiast czuć się kochaną/ym ciągle trafiasz na niewłaściwych partnerów)…

- zastanawiasz się czy to wszystko ma sens…

- walczysz z nieśmiałością, brakiem pewności siebie, stresem, tremą….

- chcesz mieć lepsze relacje….

... zapraszamy Cię do udziału w indywidualnych sesjach coachingowych.

 

Nasz coaching wierzy w Twoją kreatywność, odwagę, mądrość. Podczas spotkań otrzymasz wsparcie w odkrywaniu własnej siły, odwagi, pewności siebie.

BE –MASTER Coaching to indywidualne sesje trwające od 60 do 90 minut. Dla twojej wygody coaching może być prowadzony w wybranym przez Ciebie miejscu (Coaching Katowice, Tychy, Gliwice)

Informacje na temat coacha:

Dr Beata Mater coach, certyfikowany trener rozwoju interpersonalnego, specjalista w zakresie pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania dla firm i podmiotów publicznych. Prowadzi szkolenia, warsztaty, coaching dla przedstawicieli firm, organizacji pozarządowych, instytucji publicznych, osób indywidualnych (ok. 400 godzin doświadczenia). Pracuje z młodzieżą, dorosłymi, nauczycielami i seniorami. Sama mówi o sobie, że jest nauczycielem 'drugiego kroku'. Pierwszy zawsze należy do osoby, która przychodzi na szkolenie. Wierzy, że uczenie się to przygoda.

 

 


 

Przełamujemy status quo. Inspirujemy. Motywujemy. Szkolimy.

Czym się wyróżniamy?

Nie powtarzamy schematów. W naszych szkoleniach stawiamy na profesjonalizm, zaangażowanie oraz zadowolenie uczestników szkoleń.

Miksujemy nowoczesne narzędzia dydaktyczne, wiedzę merytoryczną, pasję oraz energię. Szyjemy szkolenia na miarę Twoich Jutr.

appke key edu  tree  koni   

SZKOLENIA JUTR:

Jutro I. Nowoczesna edukacja. Kreatywna szkoła.

Łączymy wiedzę merytoryczną, technologie ICT, nowoczesną dydaktykę oraz zintegrowane nauczanie przedmiotowo – językowe. Oferujemy profesjonalne warsztaty dla nauczycieli, prowadzone przez ekspertów nowoczesnych technik uczenia się oraz pasjonatów edukacji. Na warsztatach wykorzystujemy praktyczne ćwiczenia, które bez większych nakładów pracy można wykorzystać jako uatrakcyjnienie zajęć szkolnych. Uczniowie będą zachwyceni!

Jutro II.  Cyfryzacja usług publicznych. Profesjonalny urzędnik.

Oferujemy cykl szkoleń dla pracowników urzędów państwowych, których głównym celem jest zwiększenie efektywności w zakresie obsługi klienta/petenta. Rozwijanie kompetencji osobistych pracowników urzędów publicznych umożliwi polepszenie wizerunku Urzędu oraz wzmocnienie satysfakcji pracownika z wykonywanej przez niego pracy.

 Jutro III. Dbaj o wizerunek. Marketing w organizacji.

Pomożemy Wam zwiększyć efektywność komunikacji wirtualnej w kontekście działań edukacyjnych i promocyjnych. Dzięki uczestnictwu w szkoleniach wzmocnicie umiejętności w zakresie budowania silnej marki organizacji (szkoły, organizacji pozarządowej, instytucji, etc) oraz promowania jej wydarzeń za pośrednictwem Internetu. Odpowiednio zaplanowane działania marketingowe zapewnią nie tylko dużą rozpoznawalność organizacji, a przede wszystkim ułatwią zdobycie sponsorów zewnętrznych. Warsztat przeznaczony dla osób odpowiedzialnych za działania marketingowe w organizacji.

 Jutro IV. Aktywna niepełnosprawność. Szkolenia bez ograniczeń.

W programie szkoleniowym dla osób niepełnosprawnych stawiamy na inspirację, motywację i twórcze działanie. Wiedza merytoryczna, talenty i umiejętności mogą być nie tylko przekazywane w tradycyjnej, bezpośredniej formie, ale także z zastosowaniem nowoczesnych technologii. To daje ogromne możliwości i kruszy wiele barier mentalnych, fizycznych i administracyjnych. Podczas szkoleń wykorzystujemy nowoczesne technologie, ćwiczenia aktywizujące oraz ogromne zapasy kreatywności i pozytywnego myślenia. Inspirujemy do działania bez ograniczeń.

Jutro V. Zmotywowani. Kreatywni. Asertywni. 

Potrzebujesz motywacji do działania? Nie potrafisz odmawiać? Nie wiesz jak włączyć tryb kreatywnego myślenia? A może paraliżuje Cię myśl o wystąpieniu publicznym? Zapraszamy do udziału w treningu interpersonalnym. Podczas warsztatów będziemy pracować nad Twoimi umiejętnościami prezentowania swoich racji oraz inspirowania do działania. Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoją kreatywność, motywację, asertywność oraz umiejętności autoprezentacji. Zadbaj o swój rozwój już dziś!

 

TEMATYKA SZKOLEŃ

Zarządzanie i organizacja

1. Sam sobie szefem – zakładanie działalności gospodarczej

2. Skuteczne i efektywne zarządzanie projektami

3. Logika projektowa – tworzenie projektów

4. III sektor – miejsce rozwijania pasji, podwyższania kwalifikacji, pracy zawodowej

5. Nadążaj za czasem! Zarządzanie sobą w czasie

6. Zostań liderem! Efektywne zarządzanie zespołem

7. Społeczna Odpowiedzialność Biznesu (CSR)

8. Umiesz liczyć? Licz na swoją przedsiębiorczość.

9. Pisz tak, aby to czytano – skuteczny copywriting

10. Naming – nazywaj rzeczy po imieniu

11. Marketing w organizacji pozarządowej

12. Efektywna obsługa klienta

Edukacja

1. Techniki trenerskie w pracy nauczyciela

2. Graj  i nauczaj. Innowacyjna metodyka dydaktyczna

3. Nowoczesne narzędzia prezentacji danych w pracy nauczyciela

4. Edukacja medialna i szkolny marketing

Umiejętności osobiste

1. Trening interpersonalny rozwoju osobistego – odkrywanie swoich mocnych stron

2. Efektywna komunikacja bez barier

3. Jak mówić, aby nas słuchano? – sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych

4. Motywa(k)cja – świadoma automotywacja i motywowanie innych

5. Obudź swoją kreatywność, wykorzystaj potencjał

6. Odważne i efektywne stawianie celów

7. Asertywność. Sztuka mówienia NIE

8. Pokonaj tremę, opanuj stres.

 

Mając na uwadze Państwa potrzeby przygotowaliśmy kilka wariantów warsztatów:

1)   Kilkugodzinne spotkania wykładowo – warsztatowe

2)   Jednodniowe warsztaty

3)   Kompleksowe cykle szkoleniowe

 

Masz pytania?

Zastanawiasz się, czy nasze szkolenia są dla Ciebie?

Skontaktuj się z trenerami Fundacji Pracownia Jutr kontakt@pracowniajutr.pl  i dobierz idealne szkolenie!

 

jpy

OPINIE UCZESTNIKÓW NASZYCH SZKOLEŃ

“Najlepsze szkolenie na jakim do tej pory byłam' (Uczestniczka warsztatów z autoprezentacji)

'Profesjonalnie i rzetelnie przygotowane warsztaty, wszyscy Uczestnicy wyrazili chęć udziału w kolejnych' (Ireneusz)

'Trenerka, może się pochwalić szeroką wiedzą, dużym doświadczeniem, ale przede wszystkim otwartością na potrzeby grupy. W pełni angażuje się w zajęcia, potrafi zbudować atmosferę wzajemnego zaufania i przestrzeni do pracy. Szczerze polecam.' (Dominika)

'W oderwaniu od sztywnych konwenansów otworzyłyście przed nami nowe ścieżki wiedzy, umysłu, a co najważniejsze człowieczeństwa. Dałyście możliwość poznania nowego siebie, refleksji nie tylko nad sobą, ale i nad innymi, czasami nawet znacznie ważniejszymi niż my sami.'  (Asia)

'Przede mną za parę dni szkolenie o podobnej tematyce. Tym razem to ja je poprowadzę. I chciałabym je poprowadzić tak jak Wy – przynajmniej w minimalnym stopniu. Z pasją, uśmiechem i dobrym słowem.' (Marta)

'Dla mnie, zajęcia z Wami były o tyle ważne, że dzięki nim lepiej poznałam swoje mocne strony, nauczyłam się je wykorzystywać, ale także oswoiłam się ze swoimi słabościami i wiem, że mogę i być może powinnam nad nimi pracować.' (Alicja)

'Ja z kolei chciałabym podziękować za to, że to Wy prowadziliście to szkolenie. Uczestniczyłam juz w kilku szkoleniach w tym roku i nie spotkałam się z takimi trenerami, którzy wnoszą to 'coś' w daną osobę oraz którzy uzewnętrzniają to, co mamy skryte w środku aż do naszych zajęć.' (Uczestniczka warsztatów z Katowic)

'Takich warsztatów jeszcze nie było!' (M.)


Nasi partnerzy

BE-MASTER COACHING
CEDRA
Instytut Wschodnich Inicjatyw
International School for Social and Business Studies
OPC Consulting
Proethica
ŚWSZ w Katowicach
Uniwersytet Śląski
West Lothian College
NEVSEHIRAG